"Famous Family" - 8.Díl

22. september 2010 at 13:59 | Alice.22 |  "Famous Family"
V minulém díle:

Mitchie
Dívali jsme se na telku asi hodinu, potom mě to přestalo bavit. Šla jsem do pokoje a začala si psát po dlouhé době do deníčku. Potom jsem se šla naložit do vany s knížkou. Kdoví, jak dlouho jsem tam ležela, ale voda pomalu chladla. Vylezla jsem a zahrabala se do postele. Zítra zase škola, ráda bych byla ještě někde. Bylo s nimi fajn. Po chvíli došla do pokoje Maria. "Hej, Mitch? Můžu se tě na něco zeptat?" posadila se na moji postel. "Uhm .. jo, klidně. Ptej se." odpověděla jsem a čekala, co z ní vypadne. "Jo .. uhm, co si myslíš o Joeovi?" zeptala se mě. "Nic, je to můj brácha. Co bych si o něm měla myslet?" divila jsem se. "Ale .. sama jsi říkala, že jsme adoptovaný, že klidně můžu být s Nickem. Ne, že bych chtěla. Miluji ho jako bráchu." koktala. "Jo no. Proč to chceš vědět?" zeptala jsem se. "Uhm .. promiň, nechtěla jsem, fakt ne." řekla a podala mi můj deníček. "TY JSI ČETLA MŮJ DENÍK?" zakřičela jsem a z očí se mi začaly kutálet slzy."Promiň, fakt jsem nechtěla. Ležel tady na posteli a byl .. otevřený, tak jsem myslela, že je to nějaká knížka a přečetla jsem si to. Fakt promiň, netušila jsem." omlouvala se mi. "Fajn, to je dobrý. A co jsi přesně četla?" chtěla jsem vědět a utřela jsem si slzy. "Uhm .. jenom to o Joeovi." pokrčila rameny. "Neřekneš mu to, že ne?" zeptala jsem se a zmateně se na ni podívala. "Ne, neboj." usmála se a odešla na svou stranu pokoje. V deníčku bylo totiž napsané, že miluju Joea. "Neříkej mu to." zašeptala jsem naposledy a zhasla lampičku na nočním stolku. "Dobrou." řekla Maria a obě jsme šly spát.

3.Díl


Maria
Nemohla jsem usnout, furt jsem musela na to myslet. Mitchie miluje Joea? Wow. Nemohla jsem se z toho vůbec zpamatovat tak jsem neslyšně vstala a šla za Nickem. ,,Nicku probud' se" Říkala jsem sladce, protože když chcete probudit Nicka tak musíte jedině sladce. ,,No co je? Nech mě spát" Řekl a otočíl se na další stranu. ,,Nicku vstávej!!" Řekla jsem. ,,No jsem vzhůru, co je?" Řekl Nick a sedl si. ,,Mitchie miluje Joea"Řekla jsem a taky si sedla na poslel. ,,Cože?" Zeptal se. ,,Jak si slyšel. Mitchie je zaláskovaná a to hodně do Joea" Řekla jsem a to poslední slovo zdůraznila. ,,Vážně? A jak to vůbec víš?" Zeptal se a začal si hrát se svíma kudrlinkama. ,,Četla jsem to v jejím "tajným" deníčku" Řekla jsem. ,,Aha...Tak to je drsný!" Řekl a přestal si hrát se svíma kudrlinkama. ,,Hele musíme je dát dohromady! Už ted' má Mitchie depku" Řekla jsem. ,,No..To..Ale musíme vymyslet jak..." Řekl. ,,Budu si to všechno psát na papír neboj!" Řekla jsem. ,,Tak třeba..Já vždycky sedím vedle Mitchie a to asi víš..Takže zítra až budeme snídat..si sedneme ty a já vedle sebe aby si Joe a Mitchie sedli vedle sebe" Řekla jsem a vzala si papír někde papír co byl a začala to všechno psát. ,,No..A co dál?" Zeptal se a já si všechno psala na ten papír a vymyšlela dál. ,,Jsem unavená... Tak zítra pa" Řekla jsem dala mu pusu a šla spát.

Mitchie
Ráno jsem se vzbudila a šla hned na snídani. Ani jsem se neobtěžovala se namalovat. "Dobrý ráno." odpověděla jsem a sedla si na svoje místo. Nick seděl naproti mně, a ani se neobtěžoval mi to vyjasnit. Vždycky jsem seděla vedle něj a najednou ne. "Kde je Joe?" zeptala jsem se po chvíli a nasypala si müsli. "Asi ještě spí." Odpověděla Maria a já jenom pokrčila rameny. Za chvíli došel Joe a sedl si vedle mě. Už vím o co tu jde. "To jsi nemusela, Mario." prskla jsem a zvedla se od stolu. Utekla jsem do našeho pokoje a připravila si věci do školy. Oblékla jsem se, namalovala se a učesala se a vyrazila jsem do školy. Ani jsem nepočkala na Mariu. Proč taky? Chce mi dělat jenom problémy, jak to vidím. A hlavně poslední dobou. "Dávej pozor, holka!" ozvalo se, když jsem vkročila na přechod a málem mě srazilo auto. Rychle jsem couvla zpátky na chodník a počkala až naskočí na semaforu zelená. "Mitch, co se stalo?" zeptal se Joe, který se objevil vedle mě. "Nic, jenom jsem naštvaná na Mariu." odpověděla jsem. "Neřeš to." dodala jsem po chvíli a přešla cestu. Joea jsem nechala za sebou.
"No tak! Mitchie!" zakřičel Joe a rychle přeběhl cestu. Chytl m za ruku a otočil mě k sobě, když jsem nereagovala. "Miluji tě." řekl a lehce mě políbil na rty. Dotkla jsem se konečky prstů svých rtů a nemohla jsem nic říct. "Já .. já tebe taky." odpověděla jsem po chvíli a usmála se na něj. "Měla bys jít do školy, budu na tebe čekat po skončení na dvoře." řekl Joe a já poslechla a šla do školy.

Maria
,,ajaj" Řekla jsem když Mitchie odešla. ,,To je v pořádku" Řekl Nick a někám odešel. Já jsem se šla nachystat. Po deseti minutách jsem byla hotová tak jsem mohla vyrazit do školy.
Šla jsem stejnou cestou, kterou jsme vždy chodily s Mitchie. Věděla jsem, že se na mě vykašlala a že na mě nepočká, ale to, co jsem uviděla mi vyrazilo dech. Viděla jsem Joea, jak líbá Mitchie. Málem mi vypadly oči z důlků. "Co-cože?" došlo mi to a já okamžitě volala Nickovi. "Nicku, Mitchie a Joe, Mitchie a Joe." víc jsem ze sebe nedostala. "Co je s nimi?" ozvalo se z mobilu. "Řeknu ti to doma, nemůžu to tady řešit." odpověděla jsem a zavěsila. To muhle musím přijít na kloub, řekla jsem si a pokračovala v cestě.

Ve škole
Na chodbě jsem viděla Mitchie. ,,ahoj" Pozdravila jsem jí. ,,Nebav se se mnou!" Řekla a otočila se ke mě zády. ,, A to jako proč?" Zeptala jsem se. ,,Hele dobře vím že si mě chtěla dál dohromady s Joem. Ale to se ti nepovedlo.."Otočila ke zpět ke mě. ,,A nemusíš mě s nikým dávat dohromady! Já si vystačím sama" Řekla Mitchie a odešla. Úžasný tak první jí chci pomoct.. a ona se ještě na mě urazí. Nebudu se s ní bavit! Od ted' jí nenávidím. Už začalo zvonit tak jsem šla rychle do třídy a začala se učit.

Po škole
Po škole venku jsem viděla Mitchie s Joem jak se opět líbaj. Bože. Ještě jednou jsem se podívala a šla domů. Doma jsem v mím pokoji hodila tašku na postel a šla na svůj PC. Najela jsem si na Oceanup.com a to co bylo jako první mi málem vyrazilo dech.

Mitchie
"Mitch. Mám pro tebe návrh." řekl Joe, když jsme ruku v ruce šli domů. "A jaký?" zeptala jsem se. "No, tak co třeba rande?" usmál se. "Beru. V kolik?" zastavila jsem se u výlohy a dívala se na nové tričko. "Tak třeba kolem 4. Kam bys chtěla jít?" zeptal se mě a odvedl mě od výlohy, jinak bych tam strávila ještě dýl. "Mně je to jedno, hlavně, že budu s tebou." odpověděla jsem mu a dala mu pusu na tvář. Najednou mi začal zvonit mobil. "Co se děje?" zeptal se Joe. "Maria. Určitě zase něco někde zapomněla." odpověděla jsem a zvedla to. "Mitchie! Musíš okamžitě přijít domů!" ozvala se. "Co se děje? Proč?" nechápala jsem. "Teď to neřeš, to je na dlouho! Prostě dojdi." odpověděla a zavěsila. "Tak a máme po srandě." řekla jsem Joeovi. "Proč?" zmizel mu úsměv z tváře. "Nevím, nějaký problém doma. Jdeme." chytla jsem Joea za ruku a táhla ho za sebou.

*Doma*

"Konečně!" přiběhla Maria, jakmile se za námi zavřely dveře. "Tak co se děje?" zeptala jsem se. "Pojď nahoru, něco ti ukážu." odpověděla a už zase utíkala do pokoje. "Co se děje?" nechápala jsem. "Tohle." odpověděla a natočila na mě notebook. "Cože?" vypískla jsem, jakmile jsem to uviděla. "To snad ne! Panebože!" nemohla jsem tomu uvěřit. Na oceanup.com byl článek s názvem: "Joe a Mitchie Jonas! Jde o incestní vztah?" Sedla jsem si na postel a složila hlavu do dlaní. Po chvíli se mi z očí začaly kutálet slzy. "Všechno jsem pokazila.."

Pokračování příště! Páá :)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

JONAS vs JONAS L.A

JONAS L.A 55% (260)
JONAS 45% (213)

Comments

1 FifinQa FifinQa | Web | 22. september 2010 at 14:08 | React

Pěkný obrázek=)
A pěkný dess

2 Romča Romča | Web | 23. september 2010 at 20:20 | React

awooy..ja teraz zastupujem na blogu tvoju Afinu LUSS(ak si náhodou nepostrehla tak sa jej pokazil komp)tak obieham :D :D ... ako inak?? :D

3 Romča Romča | Web | 23. september 2010 at 20:21 | React

prepáč..zlý blog :D

4 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 2. july 2011 at 16:00 | React

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
i ♥ MJ