September 2010


"2 Things" - 3.Díl

30. september 2010 at 12:48 | Alice.22 |  "2 things"

V minulém díle:

,,Jedeš na ten Rockovej Camp!" Řekla. ,,ÁÁÁÁH děkuju mockrát" Řvala jsem a obejmula mámu. ,,Mě neděkuj. Poděkuj Nicole" Řekla. A já šla obejmout Nicolu. ,,Děkuju děkuju ani nevíš jak to pro mě znamená ten Camp" Řekla jsem v obejmutím. ,,Za málo..A vím jak to pro tebe znamená tak jsem ti to zaplatila i na příští rok" Řekla. ,,Vážně?" Řekla jsem a odtrhla se od ní. ,,Jasně" Řekla. ,,A ještě něco.. Ten Camp je v Los Angeles" Řekla máma a šla někam. ,,Cože? V L.A?" Řekla jsem a pořád nevěřila mámě. ,,Ano v L.A" Řekla Nicole. ,,Ale ten Camp je tady" Řekla jsem a rychle šla do svého pokoje s Wejou. Protože jsem si nebyla jistá že ten Camp je v L.A. Šla jsem na můj MacBook a tam si zadala tu adresu a podívala se. ,,Hele ten Camp je v L.A" Řekla Weja a sedla si na postel. ,,Seš si jistá?" Řekla jsem a podívala se na tu adresu. ,,Hey! Ono to není v L.A" Řekla jsem. ,,Jakto?" Zeptala se Weja a podívala se na tu stránku se mnou. ,,Ááá sakra.. Já jsem si ho zaplatila v L.A a ne tady" Řekla Weja a podívala se na mě. ,,To je hodně špatný" Řekla jsem. ,,To je.." Řekla. ,,Hele kašli na to. Třeba v L.A bude lepší Camp.." Řekla Weja. ,,Asi jo.." Řekla jsem a zaklápla MacBook.Potom jsme s Wejou různě blbly a taky chystaly moje věci na ten camp. Později jsme šly k nim a nachystaly i její věci. Potom zase k nám. ,,Nemůžu se dočkat až tam budeme!" Řekla jsem. ,,Já taky" Řekla. ,,Hele si taky tak unavená jak já?" Zeptala jsem se a sedla si na postel. ,,Ani nevíš jak moc..Ted' kdybych lehla na poslet tak hned usnu" Řekla Weja. ,,haha" Zasmála jsem se. ,,Já už půjdu tak zítra ráno se tu pro tebe stavím. Čau" Řekla a odešla. Já jsem si lehla a usnula.


*Druhý den ráno*

Vstala jsem a upravila se, jak nejlíp jsem mohla. "Snídaně je na stole!" zavolala máma a já seběhla dolů. "Dneska odjíždím." prohodila jsem a čekala na reakci. "Kam?" podivil se táta. "No, na ten camp." odpověděla jsem a odnesla talíř do dřezu. "Jo, vlastně." řekl a zadíval se zpátky do novin. ,,crr crrr"Ozvalo se. A já šla hned otevřít. ,,Ahoj" ,,Ahoj" Pozdravili se s Wejou, a obejmuli se. ,,Můžeme už vyrazit?" Zeptala se Weja. ,,jojo jen..." Řekla jsem. "Zavezu vás tam." ozvalo se z obýváku, kde seděla máma s Nicole. "OK. Jdu si pro věci." řekla jsem a začala nosit tašky. Potom jsme všechno naložili do auta a já s mámou a Wejou odjela. ,,Wow" Řekla jsem když už jsme vystoupili z auta. ,,Ahojte! Vítejte na Rockovem Campu! Tamhle když se podívate tak tam máte dům kde budete bydlet. Je to společný pokoj s překvapením. Jo a mimochodem jsem Sarah" Řekla nějaká holka. ,,Ahoj..Jsem Stella a tohle je Weja" Představila jsem nás. ,,Ok takže holky tamhle máte svůj dům.." Ukázala na jeden krásný dům. ,,A můžete začíst s vybalováním..Tak zatím čau" Řekla Sarah a já jsem se šla rozloučít s rodičema. ,,Ahoj budeš mi chybět! A dávej na sebe pozor" Řekla matka a nastoupila do auta. Já s Wejou jsme společně mávali, a šli do toho domů. Otevřeli jsme dveře. ,,Ahoj vítejte na Rockovem Campu!" Řekla....

3.Díl

"Teenager Dream" - Úvod

30. september 2010 at 10:41 | Alice.22 |  "Teenager Dream"
Teenager Dream
Vanessa (18) je obyčejná teenagerka,která má sny. Má mladší sestru Ashley (9), je velmi vybíravá a musí mít všechno co vidí, má asi bilion kamarádek které každý výkend  jsou u Vanessy a Ashley.Někdy i přespí a dělají blbosti. Vanessa nemá ani jednu kamarádku,které by se mohla svěřit. Všichni ve škole se s Vanessou nebaví. Má matku která se o ní ani nezajíma, spíš se stará jen o Ashley,miluje jí,kupuje jí oblečení, a mě? Ona jen myslí na to kdy já už vypadnu z baráku.Táta jí umřel když bylo Vanesse sedm. Do ted' na něho vzpomíná, a nikdy na něho nezapomene. A co se stane ve škole? Příjde nový žák? Zamiluje se Vanessa do někoho, hned na první pohled? To se dozvíte v prvním díle, který bude ještě dnes.

Americký Disney Channel odvysílá poslední díl JONAS L.A.

29. september 2010 at 13:30 | Alice.22 |  Novinky JB ♥
Již v neděli 3. října bude americká verze Disney Channel vysílat závěrečnou 13. epizodu série JONAS L.A., která se v nedávné době objevila i v České republice. Tento díl nazvaný "Band of Brothers" v podstatě navazuje na předešlou epizodu "On The Radio", o které si blíže přečtěte zde. Kluci chtějí uspořádat koncert, aby fanouškům dokázali, že se jejich skupina nerozpadá. Všechno se zdá být skvělé, zádrhel však spočívá v tom, že se Stella rozhodne odjet z Los Angeles.


Joe Jonas @ Frank's Fun Basketball B-Day

29. september 2010 at 13:26 | Alice.22 |  Novinky JB ♥
Joe Jonas @ Frank's Fun Basketball B-Day
Joe Jonas @ Frank's Fun Basketball B-Day

Joe Jonas @ Frank's Fun Basketball B-Day

Get Wet With JOE JONAS

29. september 2010 at 13:23 | Alice.22 |  Novinky JB ♥

Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank

29. september 2010 at 13:22 | Alice.22 |  Novinky JB ♥
Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank

Milující dvojice Joe Jonas & Ashley Greene se držet za ruce, zatímco oni vyzvednout narozenin pro Frankie Jonas na Walgreens v Los Angeles dnes. Little Frankie otočil 10 let. 

Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank Joe Jonas Ashley Greene Shop For Frank

'Ashley Greene Not Marrying Joe Jonas'

29. september 2010 at 13:21 | Alice.22 |  Novinky JB ♥
'Ashley Greene Not Marrying Joe Jonas'

Ashley Greene je rep řekl E! Online pověsti Joe Jonas žádat rodiče o svolení k její ruku v manželství je 'zcela falešný'. Myslíte si, že Joe a Ashley by měla vdát do budoucna?
Poslech
Fonetický přepis


Very Happy 10th Birthday Frankie Jonas!

29. september 2010 at 13:20 | Alice.22 |  Novinky JB ♥
Very Happy 10th Birthday Frankie Jonas!
Very Happy 10th Birthday Frankie Jonas!

Nick Jonas Samantha Barks Les Mis Pair

29. september 2010 at 13:19 | Alice.22 |  Novinky JB ♥
Nick Jonas Samantha Barks Les Mis Pair
Nick Jonas opouštět Les Miserables s costar Samantha Barks. Samantha se dostal do van pět minut před Nickem, on vyšel a podepsal pro fanoušky v dešti před opuštěním sebe v Londýně.
Nick Jonas Samantha Barks Les Mis Pair Nick Jonas Samantha Barks Les Mis Pair Nick Jonas Samantha Barks Les Mis Pair Nick Jonas Samantha Barks Les Mis Pair Nick Jonas Samantha Barks Les Mis Pair Nick Jonas Samantha Barks Les Mis Pair


"Famous Family" - 10.Díl

28. september 2010 at 18:19 | Alice.22 |  "Famous Family"
V minulém díle:

Maria
,,Oh my god" Řekla jsem v mím pokoji kde byl i Nick. ,,Co se stalo?" Zeptal se Nick. ,,Šla jsem za Mitchie a hádej co" Řekla jsem a sedla si za Nickem. ,,No nevím co se tam dělo?" Zeptal se. ,,Oh my gosh oni se líbali" Řekla jsem, a Nick se začal smát. ,,Čemu se směješ?" Zeptala jsem se s úsměvem. ,,Ničemu" Řekl a přestal se smát, a zase já jsem se začala smát a převalila se na Nicka. ,,Ted' se tě zeptám já: Čemu se směješ?" Zeptal se s úsměvem. ,,Tobě" řekla jsem a dala mu pusinku na líčko. ,,No počkej!" Řekl a převalil se zase on na mě a začal mě lechtat. ,,Áááh přestaň!" Řvala jsem. Já jsem totiž hrozně moc a všude lechtivá. ,, Nicku!! Přestaň!" Řvala jsem dál. A on konečně přestal. ,,Děkuji" Řekla jsem a slezla z postele, a šla za Mitch. Radši jsem jako první zaklepala na dveře a potom vešla, a viděla jak Mitchie a Joe se společně dívají na televizi. Byli na sebe přilepení. ,,Um Mitch.." Zavolala jsem. ,,No?" Řekla. ,,Jdeme na tu tiskovku?" Zeptala jsem se. ,,Um jo" Řekla Mitchie a vstala z postele.

Víte co bych chtěla?..

28. september 2010 at 10:41 | Alice.22 |  Spřáteluji! ♥
Víte co bych chtěla? Aby taky někdo obíhál jako já. Proč to neděláte? Na co já vás vlastně tu mám? Na co já mám Affi když oni vůbec neobíhaj. ?? Absolutně to nechápu. Dávají komenty jen ti co ani já neznám ale jsem ráda že mám vlastně nějaké ty komenty. Ale proč neobíhají affi? Já teda taky nebudu obíhat a jak se vám to bude líbit? Je to hrozný. Jak by bylo vám? Kdyby jsme měli affi a oni by neobíhali. Možná se jen podívají na blog a to je všechno. Jsem vážně naštvaná! A víte co je ještě srandovnější? Že moje affi tu obíhala jen jednou a pak se na to vykašlala, a já její blog obíhám asi úplně zbytečně. Já vím nemám úplně ten nejkrásnější a ten nejdokonalí blog, ale já ho nemusím mít takový, mě stačí takový jaký mám. Co se vám na mím blogu nelíbí? A ještě bych chtěla poděkovat Kishince která si čte mou povídku "Famous Family" moc jí za to děkují. A taky moc děkují az to že se těšíš na další díl. Já si někdy myslím že to tady píšu jen tak a nidko to nečte. Vy určitě máte návštěvnost od 90-1000 ale já né. Proč neobíhate? Proč? Chci znát důvod. A proč vlastně já obíhám? Proč? Když oni ne. Stejně já vím že já tohle napíšu a oni si to přečtou a hned na to zapomenou, a je jím to úplně jedno. Každý je přece rád když vidí že mu\jí napsat koment. Já jsem taky za to ráda. Proto tu mám ty Affi aby komentovali moje články. Ale asi ty affi moje nikdy nebudou obíhat. Že jo? Já si to myslím.

Fan, 'Joe And Ashley Are Very Happy'

28. september 2010 at 9:16 | Alice.22 |  Novinky JB ♥
OMG x@@@

Fan, 'Joe And Ashley Are Very Happy'
Od Paige: 'jsem se setkal s Joe Jonas a Ashley Greene v show Vampire Weekend. Oni byli opravdu pěkné a byly objímat téměř po celou dobu. Zdálo se, že spolu velmi šťastní.


Joe Jonas Ashley Greene MARRIAGE?!

28. september 2010 at 9:14 | Alice.22 |  Novinky JB ♥
Já jen: x@@@

Joe Jonas Ashley Greene MARRIAGE?!

Joe Jonas Proslýchá se, že požádal svou přítelkyni Ashley Greene si ho vzít! Ash přítel řekl DishinTheDirt: Joe byl strávit kvalitní čas s Ashley a její rodina v Jacksonville, FL. Joe požádal Ashley rodina o povolení požádat o její ruku v manželství. To je v podstatě to, co celý výlet byl asi. Jejich byl pravděpodobně žádný boj mezi Joe a každý klub patron.
Poslech
Fonetický přepis


Nick Jonas RETURNING TO LES MIS

28. september 2010 at 9:14 | Alice.22 |  Novinky JB ♥
Nick Jonas RETURNING TO LES MIS

Nick Jonas a Camilla Kerslake přijde zpátky do Les Miserables pro dva zobrazuje pouze! Dnes večer a zítra .. Máš poslední šanci, dokud se na koncert neděle 3 října vidět! 
Nick Jonas RETURNING TO LES MIS Nick Jonas RETURNING TO LES MIS Nick Jonas RETURNING TO LES MIS Nick Jonas RETURNING TO LES MIS
i ♥ MJ