June 2010

Joe & Demi Breakup Talk On The Daily 10

30. june 2010 at 10:50 | Alenka |  Novinky JB ♥
                         FF to 2:00.

Nick Jonas Soccer Team Loses 1st Game

30. june 2010 at 10:49 | Alenka |  Novinky JB ♥
Nick Jonas Soccer Team Loses 1st GameNick Jonas Soccer Team Loses 1st Game
Nick Jonas' fútbol/ soccer team lost their first game against Killian Donnelly's team with a close score of 5-4. Jeff Nicholson Tweeted a picture of the players. Via NickJOnline.Nick & Joe Jonas ITV STUDIOS Meeting

30. june 2010 at 10:47 | Alenka |  Novinky JB ♥
Borci! a borka :D

Nick & Joe Jonas ITV STUDIOS Meeting
From Lia: My friend Rachel and I met Nick Jonas once, before we went into the studio for a show he was filming for today, and then once again WITH JOE JONAS after the show, when we were walking into the green room and saw Joe through the back door. They were both really nice and happy to meet us. Nick did great on the show it's on British TV Thursday. Thx Nancy, rainbowjazzies.
Nick & Joe Jonas ITV STUDIOS Meeting Nick & Joe Jonas ITV STUDIOS Meeting Nick & Joe Jonas ITV STUDIOS Meeting Nick & Joe Jonas ITV STUDIOS Meeting Nick & Joe Jonas ITV STUDIOS Meeting Nick & Joe Jonas ITV STUDIOS Meeting Nick & Joe Jonas ITV STUDIOS Meeting Nick & Joe Jonas ITV STUDIOS Meeting Nick & Joe Jonas ITV STUDIOS Meeting'Twilight Is The Jonas Brothers Of Movies'

30. june 2010 at 10:46 | Alenka |  Novinky JB ♥
Hej tak to je drsný!!!!

'Twilight Is The Jonas Brothers Of Movies'
Twilight is the Jonas Brothers of movies, according to MSNBC. What happens when you remove the sex from both vampires and rock? You get the Twilight movies and the Jonas Brothers. Exhibit B: Not until you're married. Each of the homeschooled Jonas Brothers has worn a purity ring. Joe said, 'the rings are a promise to ourselves and to God that we'll stay pure till marriage.'
Their 'pure till marriage' vow follows 'Twilight's' strategy, fans will have to wait until the fourth movie for some hot hot hot vampire lovin'. Within the bounds of marriage, of course. Exhibit C: Hair: Both Jonas Brothers and vampire Edward Cullen have the most amazing, architecturally unsound hairdos. A little known fact: Edward himself is 86 percent hair product, 14 percent gristle.
Exhibit I: False danger: Both properties sell manufactured attitude, false intimacy and a safe rock 'n' roll rebelliousness that could only be marketed by Disney. Comedy Central's 'South Park' already expertly parodied the Jonas Brothers for selling sex to tweens while marketing a 'pure' family image. All this while singing lyrics like, 'I fell / So fast /Can't hold myself back / high heels /red dress / all by yourself.' Is anyone else catching Little Red Riding Hood hypocrisy from JB?
Exhibit J: Neutered and non-threatening: The Cullens are vampires, but not the bad kind of vampires. They live in a family structure, send their kids to school and don't feed on humans. Similarly, the Jonas Brothers are a rock band, but not the bad kind of rock band. They come from a good family of absolutely no threat to you or your daughter's honor. It's rock, but completely safe and neutered. Full article HERE.
'Twilight Is The Jonas Brothers Of Movies'

Nick & Joe Jonas TGIF'S FOR DINNER!

29. june 2010 at 11:14 | Alenka |  Novinky JB ♥
Nick & Joe Jonas TGIF'S FOR DINNER!Nick & Joe Jonas TGIF'S FOR DINNER!From Kasey: I met Nick and Joe today outside Nick's apartment! I also met Nick before the show and then after Joe and Nick had gone to TGIF's for dinner and right to Nick's apartment :) They were SUPER nice!
Nick & Joe Jonas TGIF'S FOR DINNER! Nick & Joe Jonas TGIF'S FOR DINNER!Kevin Jonas Honor Society Daytona Show

29. june 2010 at 11:13 | Alenka |  Novinky JB ♥
Kevin je ale..... Frajer!

kevinhonor

Kevin Jonas Honor Society Daytona Show Kevin Jonas Honor Society Daytona Show Kevin Jonas Honor Society Daytona Show Kevin Jonas Honor Society Daytona Show Kevin Jonas Honor Society Daytona Show Kevin Jonas Honor Society Daytona Show Kevin Jonas Honor Society Daytona Show Kevin Jonas Honor Society Daytona Show Kevin Jonas Honor Society Daytona Show


Joe & Nick Jonas HIT UP HARD ROCK

29. june 2010 at 11:11 | Alenka |  Novinky JB ♥
Joe & Nick Jonas HIT UP HARD ROCKJoe & Nick Jonas HIT UP HARD ROCK
Pictures of Joe out in London @ JoeJonasPhotos. Nick has 1M followers!
Joe & Nick Jonas HIT UP HARD ROCK Joe & Nick Jonas HIT UP HARD ROCK Joe & Nick Jonas HIT UP HARD ROCK
 

Fan, 'I Met Joe Jonas Today In London!'

29. june 2010 at 11:10 | Alenka |  Novinky JB ♥
Joe je tam roztomilý na té fotce! juujky i love you!

Fan, 'I Met Joe Jonas Today In London!'
Od Elise: Ok, já a můj přítel přišel v Queens Theatre v Londýně dnes odpoledne asi na 12 hodin v naději, že případné setkání Nick před jeho představení dnes večer. Když jsme dorazili tam byli jen dva lidé v souladu s ním setkat. Ale nakonec jsme setkání Joe místo!

Z @ IrishJedwardFan: Joe, Nick, Frankie, Kevin a Denise Jonas jsem šel do Pizza Express na večeři v Wardor Street v Londýně. Nick vyšel v obou přehlídek a šel sem s Big Rob setkat se s rodinou. Byli tam asi 2 hodiny a pak se Nick vrátil do Queens divadla pro secnd výkon:)


Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE

28. june 2010 at 11:09 | Alenka |  Novinky JB ♥
Překrásné!

Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE
Joe Jonas & Demi Lovato vystupoval v Teen Vogue! Více fotek zde, podívejte se na jejich vztah Here & brát jejich focení najdete zde. Video pod! Čí to byl nápad učinit další krok? Joe: Mine. Demi: Vždycky jsem se domníval, ho. Chcete vědět, co se vlastně stalo? Jednou v noci jsem se ho zeptal,

'Co je to řešit? Jsme perfektní pro sebe. Co to děláš? ' A on byl rád, 'To je opravdu trapné. Musím jít. ' Joe: Potřeboval jsem čas na přemýšlení. Demi: A já myslel, skvělé, jsem zničila přátelství. Ale druhý den přišel klepe na moje dveře. Joe: Když ona se postavila mě druh čelí sám.

Bylo těžké si navzájem s jinými lidmi? Demi, 'Každý přítelkyně měl, vždycky jsem chtěl mít přátelství s, protože jsem se cítil jako kdyby byl hoden dost být s ním, pak musí být skvělé. Nasálo, sledování, ale byla jsem vždycky šťastná za něj. ' Joe: Nebylo to snadné. Demi: Někdy to bylo jako,

'Takže můj přítel je tak úžasné.' 'No, moje přítelkyně je opravdu skvělé.' 'Dobré pro vás!' [Smích] Joe chce rozchod. Demi: Máme nestrávil žádný čas společně, protože všechno, protože by to bylo trapné, ale jsem si jistý, že to půjde úplně zpět k normálu, jakmile jsme na turné společně.

Je to jen, že v tomto okamžiku bych byl raději visí ven s mojí přítelkyní než vidět můj ex. Joe: V téhle branži, je to opravdu těžké najít lidi, kteří jsou tam bude po zbytek svého života. Když jsem se setkal Demi, věděl jsem hned, že naše přátelství bylo opravdu silné. Nechci přijít o to někdy.

Máte rádi stejné druhy hudby? Demi: Poslal jsem Joe nějakou hudbu od jednoho z mých oblíbených kapel, Neon indické. A on zase mě představil Michael Buble. Také jsem mu ukázal, kdo Jonas Brothers byli a Joe to byl fanoušek z nich od té doby. Demi na jejich data: [smích] Šli jsme do Disneylandu.

Udělali jsme pizza. Jdeme na večeři, na hezké dny. A on kuchaři pro mě, je to dobrý. Na hraní rolí: Chci být schopen hrát vážnější částí. Myslím, že by bylo úžasné hrát Angelina Jolie-typ role v akčním filmu. Musicwise, chci vyzkoušet nové zvuky. Chci být nebojácný.
Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE Joe Jonas & Demi Lovato TEEN VOGUE


Nick Hangs W/ Jedward & Joe Out To Eat

28. june 2010 at 11:05 | Alenka |  Novinky JB ♥
Nick Hangs W/ Jedward & Joe Out To EatNick Hangs W/ Jedward & Joe Out To EatFrom Geraldine: I met Joe Jonas this weekend. I went to the box office to collect my tickets and as I walked down the street Joe walked out of a reasturant and was trying to hide behind a book. I walked up to him and asked him for a picture he was like 'yeah sure'. He was very polite and then hid behind his book again and walked down the street :)
Nick Hangs W/ Jedward & Joe Out To Eat Nick Hangs W/ Jedward & Joe Out To Eat Nick Hangs W/ Jedward & Joe Out To Eat Nick Hangs W/ Jedward & Joe Out To Eat Nick Hangs W/ Jedward & Joe Out To Eat
 

JONAS LA New Episode Preview

28. june 2010 at 11:04 | Alenka |  Novinky JB ♥

Myslíte si, že show je lepší nebo horší než v minulé sezóně?

'Dát do pořádku' music video podle! Thx Jen & x0xvalx0x.


Joe Jonas & Demi 'Matching' Necklaces?

28. june 2010 at 11:02 | Alenka |  Novinky JB ♥
:D hele já nevím proč ale oni jsou k sobě souzení! xD já z nich nemůžu! Team Jemi i love you!
Joe Jonas & Demi 'Matching' Necklaces?
Thx CamiJBDL! Není to samé 'přesné' náhrdelník, stejný 'odpovídající' náhrdelník.

Přívěšky jsou stejné.
Joe Jonas & Demi 'Matching' Necklaces?


Kevin Jonas DAYTONA BEACH MEETING

28. june 2010 at 11:00 | Alenka |  Novinky JB ♥
Dude!

Kevin Jonas DAYTONA BEACH MEETING
Od Kenzi: Setkal jsem se Kevin Jonas kolem 9:00 v noci, právě jsem vylezl z bazénu a já jsem šel domů, ale pak jsem viděl, všichni přeplněné u auta, takže moji přátelé a já jsem přejel k autu a začal bouchání na okno.

Šel přes tuto garáž a my jsme běželi na druhý konec, on chodil s asi tři osobní strážci do jeho hotelového pokoje, tak jsem honil je po celou cestu do hotelu. První věc, kterou mi řekl bylo 'Ó můj bože, EW. Nacházíte se promáčený .. '

A já pořád říkal Bylo mi líto, ale on byl prostě je opravdu hrubý zpět. Kevin celý den se zdálo, jako by ho nechtěl, aby se tam vůbec. On měl žádné nadšení vůči fanouškům ani se dostal na jevišti číst kusu papíru pak jen doleva.

UPDATE od Winnie: Setkáváme se Kevin u M & G a byl super sladký. Dal nám všem objetí, vyfotili a podepsané autogramy. Když mu bylo hosting, on byl čtení z karet, protože neměl opravdu znát jména kapel, protože oni byli druh neznámý. Když Honor Society provedena, byl na straně jeviště těší na hudbu. HE NEBYL Rude AT ALL.
Kevin Jonas DAYTONA BEACH MEETING
i ♥ MJ